Rozwody Sieradz i Warta

Kancelaria adwokacka Libero adwokata Krzysztofa Żelechowskiego to zespół doświadczonych prawników zajmujących się między innymi sprawami rozwodowymi (Sieradz, Łódź) ? bez lub z orzekaniem o winie, podziałem majątku, kontaktami rodziców z dziećmi oraz ustalaniem alimentów. Z pomocą dobrego adwokata można przejść przez rozwód w sposób godny, z możliwie daleko idącym szacunkiem dla członków rodziny w często bardzo emocjonujących sprawach rodzinnych i majątkowych objętych postępowaniem sądowym.

Adwokat rozwodowy ? Sieradz

Adwokat rozwodowy ma szczególną rolę ? musi dbać o interesy klienta, jednocześnie zważając na dobro dzieci ze wspólnego związku. Do tego dochodzą kwestie majątkowe. Sprawy rozwodowe są skomplikowane ze względu na duży ładunek emocjonalny stron. Poczucie winy, złość oraz zazdrość ? to tylko niektóre emocje, jakie towarzyszą chcącym się rozwieźć małżonkom. Z pomocną dłonią, trzeźwym spojrzeniem oraz znajomością prawa rodzinnego przychodzi dobry adwokat (Sieradz). Sprawy rozwodowe ze wsparciem prawnika trwają krócej i często zamykają się już przy pierwszym, ew. drugim posiedzeniu.

Sprawy rozwodowe ? Sieradz

Kancelaria adwokacka Krzysztofa Żelechowskiego, mieszcząca się w Warcie, koło Sieradza oferuje także pomoc w bardziej skomplikowanych sprawach rodzinnych, takich jak porwania rodzicielskie w kraju i za granicą. Kompleksowa pomoc w praktyce oznacza wsparcie klienta na każdym etapie postępowania sądowego ? od momentu złożenia pozwu do sądu po reprezentację na sali sądowej każdej instancji. Kluczem do pozytywnych rozwiązań jest kompetentny adwokat. Rozwód (Sieradz) nie musi być traumą, jeśli obydwie strony będą potrafiły dojść do porozumienia. W wielu sytuacjach bezpośrednia rozmowa pomiędzy rozwodzącymi się małżonkami nie jest możliwa, dlatego pośrednictwo prawnika odgrywa w tym przypadku ogromną rolę.

Kancelaria adwokacka Libero

Wartości, którymi kieruje się kancelaria Libero, to przede wszystkim dbałość o interesy jednostki oraz wartości rodzinne. W sprawach rozwodowych najważniejsze jest dobro dziecka i to jest dla nas priorytet. Patrzymy na każdy przypadek indywidualnie i rozpatrujemy go w szerszej perspektywie, w oparciu o aktualne zmiany w przepisach prawnych.

Warta/Sieradz

ul. Wiosenna 7
98-290 Warta

Adwokat: tel. 603 867 733
Sekretariat: tel. 607 335 930

biuro@kancelaria-libero.pl