Prawo pracy Sieradz i Warta

Prawo pracy reguluje stosunki między pracodawcą a pracownikiem. W tej dziedzinie prawa najważniejszą rolę odrywają krótkie terminy. Korzystając z pomocy adwokata od prawa pracy w Sieradzu, możemy spać spokojnie. Wszystkie wnioski o odszkodowanie lub przywrócenie do pracy po zwolnieniu dyscyplinarnym będą wypełnione na czas, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Prawo pracy ? Porady. Sieradz

Zapraszamy do naszej kancelarii w Warcie pod Sieradzem, przy ul. Wiosennej 7. Na miejscu odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące prawa pracy. Pomagamy obydwu stronom, w zależności od potrzeb ? pracodawcy i pracownikowi. Prowadzimy sprawy dotyczące zagadnień związanych z prawem do emerytury, a także świadczeń macierzyńskich lub wychowawczych, co związane jest z kontrolą Państwowej Inspekcji Pracy oraz nadzorem sądu. W ramach naszych usług oferujemy fachowe porady prawne (prawo pracy ? Sieradz), a także zastępstwo procesowe przed sądami różnych instancji.

Adwokat od prawa pracy ? Sieradz

Dobry prawnik, specjalizujący się w prawie pracy (Sieradz, Warta, ul. Wiosenna 7), ma za zadanie szczegółowo przyjrzeć się zaistniałej sytuacji, wykroczeniu. W oparciu o najbardziej aktualne przepisy, proponuje szereg możliwych rozwiązań, przedstawiając rzetelnie wady i zalety każdego z nich. W skomplikowanych sytuacjach najlepszym wyjściem jest zwrócenie się o pomoc do kancelarii prawnej – prawo pracy, Sieradz, kancelaria Libero ? to miejsce, które skupia prawników o najwyższych kwalifikacjach. Jeśli myślisz, że poradzisz sobie sam i nie potrzebujesz prawnika od prawa pracy, a Sieradz to jest miasto, w którym mieszkasz i pracujesz – pomyśl, ile możesz zyskać mając dostęp do różnego rodzaju kruczków prawnych, które użyte w odpowiednim momencie, przyniosą Ci większe korzyści. Do spraw, którymi się zajmujemy podchodzimy maksymalnie profesjonalnie, nie uznając półśrodków, mając na uwadze przede wszystkim dobro naszych klientów. W celu umówienia wizyty, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Warta/Sieradz

ul. Wiosenna 7
98-290 Warta

Sekretariat: tel. 607 335 930

biuro@kancelaria-libero.pl