Sprawy Rodzinne

Sprawy rodzinne w prawie mają szczególny charakter, dotykają bowiem ważnych dla każdego kwestii często bardzo osobistych, co wiąże się często z wyłączeniem jawności rozpraw.

Prowadzimy sprawy:

  • sprawy rozwodowe,
  • sprawy o alimenty,
  • kontakty z dzieckiem
  • podział majątku małżeńskiego
  • i inne

Sądy w wielu sprawach rodzinnych mają także obowiązek zwracać szczególną uwagę między innymi na dobro małoletnich dzieci.

Łódzka Kancelaria Adwokacka LIBERO oferuje pomoc w sprawach rodzinnych, także w zakresie porwań rodzicielskich w Polsce i za granicą.

Adwokat Krzysztof Żelechowski udziela porad dotyczących rozwodów, prawa rodzinnego i opiekuńczego, pomoże sporządzić niezbędny pozew czy wnioski oraz będzie reprezentował w postępowaniu przed sądami każdej instancji.

Aby umówić się na spotkanie z adwokatem Krzysztofem Żelechowskim prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Skorzystaj z pomocy doświadczonego adwokata z Łodzi.

Prawnik do spraw rodzinnych w Łodzi – profesjonalizm usług

Postępowanie cywilne cechuje się znacznym skomplikowaniem, które niejednokrotnie wprawia w zakłopotanie uczestniczące w nim strony. Brak profesjonalnego wsparcia może w takiej sytuacji przesądzić o przegraniu sprawy – choćby nawet strona przegrywająca miała uzasadnione przekonanie o słuszności swoich argumentów. Nic więc dziwnego, że pomoc profesjonalnego pełnomocnika, znającego meandry procedur może niekiedy okazać się nieoceniona. Usługi z zakresu prowadzenia spraw rodzinnych, które oferuje Kancelaria Adwokacka Libero odznaczają się wysokim poziomem profesjonalizmu. Prawnik do spraw rodzinnych w Łodzi Krzysztof Żelechowski każdą sprawę prowadzi sumiennie i drobiazgowo.

Porady prawne z zakresu prawa rodzinnego w Łodzi – indywidualne podejście

W Kancelarii Libero do każdej sprawy podchodzi się indywidualnie, nie ma bowiem dwóch identycznych stanów faktycznych. Problem każdego klienta zostaje rozpoznany z uwzględnieniem wszystkich swoistości. Wszelkie porady prawne są zatem prowadzone z uwzględnieniem potrzeb i życzeń klientów. Indywidualne podejście ma tym przypadku doniosłe znaczenie – pozwala bowiem na odpowiednią komunikację między klientem a adwokatem. Zrozumienie sedna sprawy jest zarazem gwarancją efektywnego działania i w konsekwencji – gwarancją satysfakcji obydwu stron.

Dobry adwokat w Łodzi prowadzący sprawy rodzinne – szybkość i efektywność działania

Przewlekłość postępowania jest często podkreślanym defektem wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Należy jednakże pamiętać, że bardzo dużo zależy w tym przypadku od stron i ich pełnomocników, którzy poprzez swoje efektywne działania mogą doprowadzić do szybszego rozwiązania danej sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Adwokat Krzysztof Żelechowski oferuje szybką a zarazem wnikliwą analizę każdej sprawy oraz bezzwłoczne działanie.